Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

V této rubrice se budou zobrazovat aktuality vztahující se k provozu domu, informace o jednání Výboru SV a Shromáždění SV, pozvánky na jednání Shromáždění, výsledky hlasování apod.

 

Příspěvky

Výsledky hlasování BKS

6. 2. 2024

Dodávka a instalace bezpečnostního kamerového systému byly schváleny. Více informací naleznete v sekci "Orgány SV a zápisy z jednání".

Z podnětu vlastníka BJ č. 5 výbor inicioval možnost instalace samozamykacího zámku na vchodové dveře do domu.

 

Opakovaně ucpaná kanalizace ve sklepě

16. 1. 2024

V posledních několika měsících jsme byli nuceni opakovaně povolat instalatéry na vyčištění kanalizace ve sklepě. Podle stanoviska firmy zcela zásadním důvodem byl fakt, že v odpadu byly vlhčené ubrousky, které "zabetonovaly" odpad. Žádám vás proto, abyste v žádném případě nevyhazovali vlhčené ubrousky do kanalizace, a důrazně toto vyžadovali i od svých případných nájemníků. Předem děkuji (a to i za vás - jinak budeme nuceni opakovaně platit za čištění kanalizace ve sklepě ...)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Bezpečnostní kamerový systém - hlasování per rollam

13. 1. 2024

Výbor SV navrhuje instalaci bezpečnostního kamerového systému. O jeho dodávce a instalaci je třeba rozhodnout mezi vlastníky jednotek - proto Výbor iniciuje v souladu se stanovami SV hlasování per rollam. Více informací naleznete v sekci "Orgány SV a zápisy z jednání".

 

Dodatečné klíče / čipy ke vchodu do domu

29. 8. 2023

Ke každé bytové jednotce (plus kanceláře a restaurace) jsou vydávány dva klíče od vchodových dveří do domu. Pro usnadnění vstupu do domu pak také dva bezkontaktní čipy. V případě potřeby dalších klíčů/čipů se obraťte správcovskou firmu, která vám další klíče nebo čipy zajistí, za cenu 150 Kč/ks.

 

Výměna vodoměrů - přístup ke sledování spotřeby

29. 8. 2023

Každý z vlastníků/nájemníků obdržel ze systému (ze stránek https://app.hlidacspotreby.cz/pozvánku k registraci, sledování spotřeby a případné nastavení alarmů pro nenadálé situace.

 

Smlouva - úklid domu

14. 8. 2023

Na stránky SVJ byla přidána smlouva s popisem rozsahu úklidu domu.